.
2020. évi Versenynaptár tervezet
|
||||
|
|
|
|
|
Dátum
|
Verseny neve
|
Helyszín
|
Rendező-Szervező
|
Státusz
|
JANUÁR
|
|
|
|
|
2020.01.27-01.31
|
Roma 2020 Világkupa
|
Róma (ITA)
|
IWF
|
NK
|
FEBRUÁR
|
|
|
|
|
2020.02.07
|
Területi Minősítő
|
Budapest
|
BKV Előre SC
|
|
2020.02.08
|
Területi Minősítő
|
Körmend
|
Körmend Impulzus SE
|
|
2020 02 08
|
Területi Minősítő
|
Oroszlány
|
Oroszlányi VSEE
|
|
2020.02.08
|
Városi Minősítő Verseny
|
Kecskemét
|
Kecskeméti TE
|
|
2020.02.15
|
Baczakó Péter Emlékverseny
|
Budapest
|
BKV Előre SC
|
K
|
2020.02.22
|
Területi Minősítő Verseny
|
Szerencs
|
Szerencs VSE
|
|
2020.02.22
|
Területi Minősítő Verseny
|
Tatabánya
|
Tatabányai SC
|
|
2020.02.22
|
Dóró Antal emlékverseny
|
Téglás
|
Gázláng SE
|
|
2020.02.28-03.01
|
Malta International Open
|
Cospicua (MLT)
|
IWF
|
NK
|
MÁRCIUS
|
|
|
|
|
2020.03.07
|
Sarvaria Kupa
|
Szombathely
|
Haladás VSE
|
K
|
2020.03.14
|
Területi Minősítő Verseny
|
Szolnok
|
Szolnoki MÁV SE
|
|
2020.03.14-03.21.
|
Junior VB
|
Bucharest(ROU)
|
IWF
|
NK
|
2020.03.21
|
Csinger Gyula emlékverseny
|
Budapest
|
MAFC
|
|
2020.03.28
|
Masters OB
|
Budapest
|
BKV Előre SC
|
|
ÁPRILIS
|
|
|
|
|
2020.04.02-04.12
|
Felnőtt EB
|
Moszkva (RUS)
|
EWF
|
NK
|
2020.04.04
|
MEFOB
|
Budapest
|
MAFC
|
|
2020.04.12
|
Minősítő/Húsvét
|
Biharnagybajom
|
Biharnagybajomi SE
|
|
2020.04.25-26
|
Iskolás OB
|
Tamási
|
Tamási Koppány SE
|
T
|
MÁJUS
|
|
|
|
|
2020.05.09
|
Téglás Kupa
|
Téglás
|
Téglás VSE
|
|
2020.05.02
|
Göcsej Kupa
|
Zalaegerszeg
|
ZTE Súlyemelő Klub
|
K
|
2020.05.16
|
CSB selejtező
|
Kazincbarcika
|
Kazincbarcikai VSE
|
T
|
2020.05.16
|
CSB selejtező
|
Tatabánya
|
Tatabányai SC
|
T
|
2020.05.23
|
Tini OB Kelet
|
Biharnagybajom
|
Biharnagybajomi SE
|
T
|
2020.05.23
|
Tini OB Nyugat
|
Szombathely
|
Haladás VSE
|
T
|
2020.05.16-05.23
|
Masters EB
|
Den Helder (NED)
|
MEWF
|
NK
|
2020.05.30
|
Tiszaújváros Kupa
|
Tiszaújváros
|
Tiszaújvárosi SC
|
|
JÚNIUS
|
|
|
|
|
2020.06.06
|
Juhász Sándor emlékverseny
|
Biharnagybajom
|
Biharnagybajomi SE
|
K
|
2020.06.27
|
Suzuki Kupa
|
Ózd
|
Ózdi SFC
|
K
|
2020.06.25-06.28
|
7th European Union Cup
|
Cospicua (MLT)
|
IWF
|
NK
|
JÚLIUS
|
|
|
|
|
2020.07.04
|
Kisbér Kupa
|
Kisbér
|
Vállalkozók SE
|
K
|
2020.07.04
|
Spanyol csapatverseny
|
La Corua(SPA)
|
|
|
2020.07.18
|
Területi Minősítő
|
Téglás
|
Téglás VSE
|
|
|
ORV
|
|
|
|
2020.07.24-08.09
|
Olimpiai játékok
|
Tokyo (JPN)
|
IWF
|
NK
|
AUGUSZTUS
|
|
|
|
|
2020.08.08
|
Messzi István Emlékverseny
|
Kecskemét
|
Kecskeméti TE
|
K
|
2020.08.18-08.30
|
Ifjúsági és U15 EB
|
Lentspils (Lettország)
|
EWF
|
NK
|
2020.08.28-09.05
|
Masters VB
|
Orlando (USA)
|
MIWF
|
NK
|
SZEPTEMBER
|
|
|
|
|
2020.09.12
|
Narancs Kupa
|
Téglás
|
Téglás VSE
|
|
2020.09.12-09.20
|
Junior és U23 EB
|
Rovaniemi (FIN)
|
EWF
|
NK
|
OKTÓBER
|
|
|
|
|
2020.10.03
|
U15 és U17 OB
|
Abaújszántó
|
MSSZ
|
K
|
2020.10.11
|
Kiss Róbert Emlékverseny
|
Zalaegerszeg
|
ZTE Súlyemelő Klub
|
|
2020.10.17
|
Minösítő verseny
|
Téglás
|
Téglás VSE
|
|
2020.10.17
|
Műegyetem Kupa
|
Budapest
|
MAFC
|
K
|
2020.10.20-10.24
|
FISU Egyetemi bajnokság
|
Gangjin (KOR)
|
IWF
|
NK
|
2020.10.24
|
Junior OB
|
?
|
MSSZ
|
K
|
NOVEMBER
|
|
|
|
|
2020.11.07
|
Területi Minősítő
|
Biharnagybajom
|
Biharnagybajomi SE
|
|
2020.11.11-11.18
|
Ifjúsági VB
|
Lima (PER)
|
IWF
|
NK
|
2020.11.21
|
Felnőtt OB
|
?
|
MSSZ
|
K
|
2020.11.28
|
Kőszegi György Emlékverseny
|
Tiszaújváros
|
Tiszaújvárosi SC
|
T
|
DECEMBER
|
|
|
|
|
2020.12.05
|
CSB döntő
|
?
|
MSSZ
|
K
|
2020.12.12
|
Advent Kupa
|
Budapest
|
REAC
|
T
|
2020.12.19
|
Hajdú Zrt Kupa
|
Téglás
|
Téglás VSE
|
K
|